Sillamäe Lastekaitse Ühing ja koostööpartnerid kutsuvad „Virumaa perede suvekooli“ 19.08.17 Toilas

Sillamäe Lastekaitse Ühing ja partnerid kutsuvad kõiki osalema  19. augustil 2017 Toila Spa Hotellis toimuvale II Virumaa suvekooli “Kasvame koos: Tark ja tugev pere”.

Suvekooli läbiviimist toetavad: Sotsiaalministeerium, Riigikogu liige Dmitri Dmitrijev jaTallink Grupp
Kaaskorraldajateks: Sotsiaalkindlustuseameti Lastkaitse osakond, Ida-Virumaa Rajaleidja Keskus ja Punane Rist.

Suvekoolis jagatakse teadmisi ja vahetatakse kogemusi positiivsest vanemlusest, tervishoiust ja lapse ning vanema omavahelistest suhetest.  Lisaks veedavad lapsed/noored ja vanemad koos mõnusat suvepäeva. Võimalus on ka mõnusalt lõõgastuda termides ning osaleda huvitavas mängus "Otsides Toila aardeid".

Sihtgrupp: Lastega pered ning kuni 5-liikmelised seltskonnad Ida- ja Lääne Virumaalt vabaühendustest ja asutustest. Suvekool toimub nii eesti kui ka vene keeles.

Suvekoolil on järgmised põhiteemad:

  • positiivse vanemluse toetamine
  • laps ja kool, toetamine õppimisel
  • lapse ja vanema omavahelised suhted
  • tervishoid
  • meeskonnatöö.

Osalustasu on 15 eurot inimene (sisaldab kohvipausi, lõuna ja õhtusööki, suvekooli materjalid ja meened). Vastavalt soovile (eelregistreerimisel ning osalustasu maksmisel) on võimalus jääda ööbima, sel juhul osalustasu 35 eurot inimene (majutus kämpingutes 1 öö, kohvipausi, lõuna ja õhtusööki, suvekooli materjalid ja meened). Toila Spa Termide külastamine kõikidele osalejatele erihinnaga. Suvekooli osalejatele korraldatud ühine transport (Tapa-Rakvere-Kiviõli-Kohtla-Järve-Jõhvi-Toila ja tagasi).

REGISTREERIMINE KUNI 10.08.2017
Registreerida saaks veebilehel: www.sscw.ee või
otse registreerimissüsteemis http://goo.gl/forms/hrMKDvRuyl.


Loe veel...

SSCW laste ja noorteabi fondi stipendiumi taotlemise tähtaeg on 11. September 2017

MTÜ Sillamäe Lastekatise Ühingu laste ja noorteabi fond  kuulutab välja stipendiumi II taotlusvooru 2017. Fondi stipendiumite eesmärgiks on toetada lapsi ja tugevdada nende võimet haridusprobleeme lahendada, soetada spordivarustust, reisida, osaleda erinevates võistlustes ning uute oskuste õppimiseks. 

Stipendiumile võivad kandideerida kõik kuni 19-aastased abivajavad, vanemliku hoolitsuseta jäänud ning asendushooldusel elavad lapsed ja noored (s.h lapsed ja noored kes elavad turvakodus, asenduskodus, perekonnas hooldamisel); eestkoste, üksikvanemaga ja lasterikastest peredest lapsed ja noored.  

Aastal 2017 on ühe stipendiumi suurus kuni 250 eurot ja selle samise taotlust tuleb esitada hiljemalt 11.september 2017. 


Loe veel...

SSCW 2016 aasta kokkuvõted

Sillamäe Lastekaitse Ühing on teostanud mitmed tähtsat heategevuslikud tegevused, jätkuvalt töötab heategevuslik fond ning eraldanud juba 16 erinevad väiksed stipendiumid, teiseks on osalenud erinevates tähtsates projektides ning teostanud mitmed tähtsad ühidkondlikud projektid (Kodanikuühiskond Eestis: noored tulevad - noorte teadlikuse tõstmine, Co-management Ida-Virumaa 2016 - noorte kaasamise otsustusprotsess, Ida-Virumaa Sotsiaalse Ettevõtluse Foorum - vabaühenduste ja sotsiaalse  ettevõtluse arendamine piirkonnas, teadlik ja salliv noor kodanik - lõimumis ja kultuuridevahelise dialoogi edendamine, sooline Võimestamine noorteprogramm, Ida-Virumaa Kodanikuühiskonna Võrgustiku arendamine, advokaadi nõustamine ning pere ja lapse heaolu tagamisele suunatud projekt Kasvame koos 2016 ja rahvusvaheline koostöö).

Rohkem infot leiab ametliku veebilehel: www.sscw.ee või majaduseaasta aruannes. 

Tule Sillamäe Lastekaitse Ühingu liikmeks

ÜHINGU LIITUMISE 2 SAMMU:

1. Täida liikmeks astumise AVALDUS (word)

2. Saada avaldus Sillamäe Lastekaitse Ühingule (kas prinditud või digitaalne)

Sillamäe Lastekaitse Ühing
Viru 39a, Sillamäe 40233, Eesti
"Liikmeks Astumine"  
või digitaalselt allkirjastatud  e-mailile info@sscw,ee

 


 

    

Tasuta juristi abi

 

 

 

TAOTLE 11.09.17


Taotluste (Word) esitamise tähtaeg 
10.09.2017

Osale...

SSCW 2017 Partnerid

 
 

 


SSCW
 Veebilehte toetavad: 

 

 

Copyright © Sillamäe Lastekaitse Ühing 2017 | Kontakt | Kasutustingimused | Sisukaart