Kutsume XIII Tunnustusauhinna „Laste Sõber“ üleandmisele 2.06.17 Sillamäel

Hea konkursi kandidaat, kandidaadi esitaja, toetajad ja külalised.


Olete oodatud 2. juunil 2017 kell 14.00 tunnustusauhinna „Laste Sõber“ üleandmisele, mis toimub Sillamäe "Märka Last" keskuses (aadressil Viru 39a, Sillamäe 40232).

                     

Tunniajasel pidulikul vastuvõtul annab Sillamäe Lastekaitse Ühingu tegevjuht Irina Golikova üle tunnustusauhindat viies kategoorias ja eripreemiad, diplomeid vabatahtlikusse töösse panustamise eest ning ühtlasi tänatakse kõiki nomineerituid.

Tunnustame koos laste heaks töötavaid inimesi ja organisatsioone.

Kohtumiseni,
Teie Sillamäe Lastekaitse Ühing ja partnerid.

Rahvusvaheline konverents „Kultuuridevaheline haridus- Eile, täna ja homme…“, Tallinnas, 9.06.17

Head koostööpartnerid,

Kutsume teid osalema rahvusvahelise rahvusvahelisel konverentsil „Kultuuridevaheline haridus- Eile, täna ja homme…“, mis toimub Tallinnas, 9-ndal juunil 2017 projekti EUROMED Education Without Borders raames, mis toimub Euroopa ja araabia riikide omavahelises koostöös ja mida rahastavad Anna Lindh Foundation, Kodanikuühiskonna Sihtkapital, Kultuuriministeerium, Tallink Grupp ja teised.

Konverents on kõrgetasemeline üritus, mis toob kokku praktikud (hariduse, kultuuri ja noorsootöö valdkonnast), poliitikakujundajad, meedia ja rahvusvahelised doonorid, mõlemast regioonist, et ühiselt arutada regiooni pakilisemaid probleeme püsivate muudatuste teel. Konverents on ka koht kus tutvustame projekti tulemusi laiemas ringis.

Rahvusvaheline konverents
“Kultuuridevahelise hariduse väljakutse – Eile, täna ja homme…”

Kuupäev: 9 juuni, 2017
Koht: Tallink Spa & Conference Hotel, 
Osalejad: 120 osalejat (s.h. kuni 30 rahvusvahelist osalejat ja 90 eesti osalejat) sh kõrged külalised rahvusvahelistest organisatsioonidest, ministeeriumitest, saatkondadest, kodanikuühendustest, ärisektorist vm.
Konverentsi töökeeled: Eesti, inglise ja araabia

Osalustasu: Kõikidele noortele (vanuses 15-26 aastat) on konverents tasuta. Kõikidele teistele kehtib osalustasu 20  EUR, mis tuleb tasuda registreerimisel.

REGISTREERIMINE ON AVATUD 1 APRILL KUNI 26 MAI 2017

Registreeri veebilehel:   www.euromeduc.com või http://euromed.sscw.ee/registration/


Loe veel...

Tunnustusauhind „Laste Sõber“ ootab kandidaate. Tähtaeg 18.05.18

Kolmapäevast 02.04.18 saab esitada kandidaate Ida-Virumaa auhinnale „Laste Sõber 2017“, millega tunnustatakse ja tänatakse neid, kes on oma tegevusega oluliselt panustanud laste heaolusse.

Tunnustusauhinnale võib esitada nii häid inimesi kui ka organisatsioone (ametiasutusi, vabaühendusi või ettevõtteid) ning ettepanekuid tunnustamiseks võivad samuti teha nii eraisikud kui organisatsioonid.

MTÜ Sillamäe Lastekaitse Ühingu tegevjuhi Irina Golikova sõnul on see auhind mõeldud tunnustamaks neid, kelle tegevus on toonud kaasa positiivseid muutusi laste elus ja laste õisguste tagamisel. „Selliseks muutuseks võib olla laste õigustest teadlikkuse tõstmine, järjepidev ja mõjuv koostöö kohaliku omavalitsuse ja lastega tegelevate vabaühenduste vahel mille tulemusena on aktiivne ja arenenud laps, kus lapsed on ka ise muutuste loojad,“ selgitas ta.

Tunnustust jagatakse viies kategoorias - Laste Sõber: laste õiguste tagamisel; kohalikus omavalitsuses; heategevuses; hariduses; ja meedias. Tunnustuskategooriate väliselt võib hindamiskomisjoni ettepanekul täiendavalt välja anda diplomid vabatahtlikusse töösse panustamise eest eelmisel aastal.

Tunnustusauhinnale „Laste Sõber“ saab kandidaate esitata kuni 18. maini 2018.
Laureaadid kuulutatakse välja 1. juunil kell 16.00 toimuval tunnustusüritusel Sillamäe Märka Last Keskuses (Viru 39a, Sillamäe).

Kandidaatide esitamise eel palume tutvuda kategooriate kirjeldustega tunnustusauhinna statuudis ning seejärel täita taotlusvorm.

Tunnustusürituse läbiviimist korraldab MTÜ Sillamäe Lastekaitse Ühing ja toetavad MTÜ Lastekaitse Liit, Tallink Grupp ja teised partnerid.

Tutvu eelmise aasta laureaatidega

Fotod eelmise aasta tunnustusüritusest

SSCW laste ja noorteabi fondi stipendiumi taotlemise tähtaeg on 10. September 2017

MTÜ Sillamäe Lastekatise Ühingu laste ja noorteabi fond  kuulutab välja stipendiumi II taotlusvooru 2017. Fondi stipendiumite eesmärgiks on toetada lapsi ja tugevdada nende võimet haridusprobleeme lahendada, soetada spordivarustust, reisida, osaleda erinevates võistlustes ning uute oskuste õppimiseks. 

Stipendiumile võivad kandideerida kõik kuni 19-aastased abivajavad, vanemliku hoolitsuseta jäänud ning asendushooldusel elavad lapsed ja noored (s.h lapsed ja noored kes elavad turvakodus, asenduskodus, perekonnas hooldamisel); eestkoste, üksikvanemaga ja lasterikastest peredest lapsed ja noored.  

Aastal 2017 on ühe stipendiumi suurus kuni 250 eurot ja selle samise taotlust tuleb esitada hiljemalt 10.september 2017. 


Loe veel...

Tule Sillamäe Lastekaitse Ühingu liikmeks

ÜHINGU LIITUMISE 2 SAMMU:

1. Täida liikmeks astumise AVALDUS (word)

2. Saada avaldus Sillamäe Lastekaitse Ühingule (kas prinditud või digitaalne)

Sillamäe Lastekaitse Ühing
Viru 39a, Sillamäe 40233, Eesti
"Liikmeks Astumine"  
või digitaalselt allkirjastatud  e-mailile info@sscw,ee

 


 

    

Tasuta juristi abi

 

Tunnustusauhind „Laste Sõber“

Esita oma kandidaat tunnustusauhinna
„Laste Sõber“ tunnustamisele
Esitamis tähtaeg 19.05.2017

TAOTLE 10.09.17


Taotluste (Word) esitamise tähtaeg 
10.09.2017

Osale...

 

SSCW 2017 Partnerid

 
 

 


SSCW
 Veebilehte toetavad: 

 

 

Copyright © Sillamäe Lastekaitse Ühing 2017 | Kontakt | Kasutustingimused | Sisukaart