NB!!! UUS VEEBILEHT TULEMAS DETSEMBRIS 2022

 

Kutse osaleda Euroopa võrgustiku "Green Habito" rahvusvahelisel konverentsil ja kohtumisel 1.-4.mai 2022 Narvas ja Narva-Jõsuus

Hea Eesti osaleja!

Meil on hea meel kutsuda teid osalema Green Habito koostöövõrgustiku eelseisval rahvusvahelisel konverentsil "Kodanikuühiskonna ideed jätkusuutlikuks ja turvaliseks Euroopa tulevikuks", mis toimub 1.-4.05.2022 Narvas ja Narva-Jõesuus. Eesti.

See on võrgustiku kolmepäevane konverents ja iga-aastane kohtumine, mis toob kokku ainulaadse Euroopa kodanikuühiskonna organisatsioonide, noorte ja ekspertide võrgustiku, et arutada kodanikuühiskonna rolli ülemaailmsete säästva arengu eesmärkide saavutamisel ja Euroopa julgeolekuküsimuste üle, tõstes teadlikkust 4. võtmeküsimused: rahu ja julgeoleku edendamine piirkonnas; parimad tavad ja uuenduslikud lahendused roheliseks majanduskasvuks; kognitiivne sõda ja Euroopa kodanikuühiskonna solidaarsus. Eelkõige juhime Euroopa kogukonna tähelepanu Vene-Ukraina konflikti lõpetamisele  diplomaatilisele lahenduse kaudu.

Lisaks selgitame välja peamised takistused, millega seisame silmitsi ÜRO säästva arengu eesmärkide (UN SDG) saavutamisel üha digitaalsemaks muutuvas ühiskonnas, süvenevas rändekriisis ja lõhestunud ühiskonnas, kuna Venemaa sissetungi mõju Ukrainasse vallandas ülemaailmse kriisi.

Konverentsi eesmärk on uurida võimalikke lahendusi Euroopa julgeoleku stabiliseerimiseks, inimeste kognitiivse turvalisuse parandamiseks ning toetada ÜRO säästva arengu eesmärkide saavutamist rohelise pöörde ja keskkonnakaitse vallas, tõstes teadlikkust kodanikuühiskonna kaasamise olulisusest säästva arengu saavutamisel kohalikul tasandil ning valitsusväliste organisatsioonide kaasamine konsultatsiooni- ja otsustusprotsessi.

Keskendumine neljale teemale:

 • Kliimamuutused ja keskkonnakaitse: peatage globaalne soojenemine, investeerides rohelisse revolutsiooni. (energia ja ringmajandus)
 • Kognitiivse sõjaga võitlemine: kodanikuühiskonna teadlikkus ja vastupidavus
 • Konfliktide lahendamine Euroopas: milline on kodanikuühiskonna roll?
 • Konfliktide lahendamine Euroopas rahumeelsema ja jätkusuutlikuma maailma nimel ÜRO Julgeolekunõukogu resolutsiooni 2250 „Noored, rahu ja julgeolek” kaudu.

 • Loe veel...

  SSCW laste ja noorteabi fondi stipendiumi taotlemise tähtaeg on 1. Märts 2022

  MTÜ Sillamäe Lastekatise Ühingu laste ja noorteabi fond kuulutab välja stipendiumi I taotlusvooru 2022. Fondi stipendiumite eesmärgiks on toetada lapsi ja tugevdada nende võimet haridusprobleeme lahendada, soetada spordivarustust, reisida, osaleda erinevates võistlustes ning uute oskuste õppimiseks. 

  Stipendiumile võivad kandideerida kõik kuni 19-aastased abivajavad, vanemliku hoolitsuseta jäänud ning asendushooldusel elavad lapsed ja noored (s.h lapsed ja noored kes elavad turvakodus, asenduskodus, perekonnas hooldamisel); eestkoste, üksikvanemaga ja lasterikastest peredest lapsed ja noored.  

  Aastal 2022 on ühe stipendiumi suurus kuni 400 eurot ja selle samise taotlust tuleb esitada hiljemalt 1.Märts 2022 


  Loe veel...

  Tule Sillamäe Lastekaitse Ühingu liikmeks

  ÜHINGU LIITUMISE 2 SAMMU:

  1. Täida liikmeks astumise AVALDUS (word)

  2. Saada avaldus Sillamäe Lastekaitse Ühingule (kas prinditud või digitaalne)

  Sillamäe Lastekaitse Ühing
  Viru 39a, Sillamäe 40233, Eesti
  "Liikmeks Astumine"  
  või digitaalselt allkirjastatud  e-mailile info@sscw,ee

   


   

    

Tasuta juristi abi

 

TAOTLE STIPENDIUM


Taotluste (Word) esitamise tähtaeg 
01.03.2022

SSCW 2022 Partnerid

 
 
Zone.ee logo

 


SSCW
 Veebilehte toetavad: 

 
 
 

 

Copyright © Sillamäe Lastekaitse Ühing 2022 | Kontakt | Kasutustingimused | Sisukaart